Bidony plastikowe

400ml Standard

Smukła, przeźroczysta butelka w połączeniu z niestandardową pojemnością sprawia, że bidon ten jest ulubieńcem kobiet oraz młodszych sportowców. Duża powierzchnia reklamowa zapewnia że jest to idealny gadżet reklamowy.

Szczegóły

 

550ml Standard

Idealny dla dzieci ale także dla profesjonalistów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko pojemnika na napoje.

 

Szczegóły

 

650ml Standard Promo

Wysokiej klasy, wykonany z rewelacyjnych materiałów, szczelny z gumowym ustnikiem bidon którego konkurencja może tylko pozazdrościć.

Szczegóły

 

800ml Standard

Niespotykana ergonomia w połączeniu z wysoką jakością. Gumowy ustnik ułatwiający szybkie i bezproblemowe picie.

Szczegóły

600ml Big Mouth

Kolejny z serii rewelacyjnych bidonów o niespotykanej jakości. Gumowy ustnik, gwarancja szczelności, niska cena to tylko kilka z wielu zalet prezentowanych przez tego Europejskiego producenta bidonów.

Szczegóły

 

750ml Big Mouth

Jeżeli jesteś bardzo wymagający i szukasz wysokiej jakości bidonu dobrze trafiłeś! Gumowy ustnik, 100% szczelności to tylko 2 z wielu atrybutów prezentowanego modelu.

Szczegóły

600ml Max

Najnowszy bidon z rodziny Max. Ta 600 ml wersja, z ustnikiem 62 mm szerokości, doskonale pasuje nawet do najmniejszej ramy MTB. Stworzona z niezwykle giętkiego materiału i solidnego ustnika, które zapewnią przyjemność  z picia przez wiele lat.

Szczegóły

800ml Max

Pijąc z naszego bidonu, który posiada zastrzeżony wzór ustnika oraz zakrętki poczujesz, że jest to najprostszy i najłatwiejszy system spośród wszystkich dostępnych bidonów na rynku. W połączeniu z ogromnym miejscem do umieszczenia nadruku reklamowego, nie można wymarzyć sobie lepszej reklamy dla Twojej marki.

Szczegóły

1000ml Max Bike

Rewelacyjny bidon rowerowy ! Najlepszy na rynku, gumowy ustnik, 100% szczelności. Używany przez profesjonalistów teraz za wyjątkową niską cenę.

 

Szczegóły

 

1000ml Max Sport

Idealny bidon dla aktywnych. Gwarancja szczelności, gumowy ustnik sprawiają że konkurencja nie ma szans!

Szczegóły

550ml Snap-on

Ta szybka i wygodna w użyciu zatyczka pozwala zawsze łatwo zamknąć bidon. Okrągły, wytłoczony uchwyt jest bardzo praktyczny dla mniejszych rąk np dzieci. Doskonały pod nadruki reklamowe.

Szczegóły

 

800ml Snap-on

Klasyczna butelka z małą różnicą; szybki, łatwy do otwarcia zatrzask wieczka zapewnia praktyczne i pewne użycie za każdym razem. Dodatkowe pole nadruku na górnej części bidonu.

Szczegóły